Yhteystiedot

Forssan Seudun Insinöörit ry

c/o Jari Roininen
Veteraanitie 10
31300 Tammela

fsinsinoorit@gmail.com

 

HALLITUS 2020

 

Jari Roininen

Puheenjohtaja

jari.roininen@gmail.com

 

 

050 465 2034

Harri Mäkilä

Varapuheenjohtaja

harri.makila29@gmail.com

 

 

040 740 1249

Jari Kannisto

Sihteeri

jari.kannisto@hotmail.com

 

Huvivastaava

050 411 0797

Helge Simola

Taloudenhoitaja

helge.e.simola@gmail.com

 

 

040 849 3452

Tuulia Nieminen

Tiedottaja

tuulia.al.nieminen@gmail.com

 

 

044 567 2202

Anu Seppälä

Varatiedottaja

seppala.aml@gmail.com

 

 

050 552 6878

Matti Salonen

Työmarkkinavastaava

Infokoordinaattori

matti.salonen@stera.com

040 756 3063

Manu Alarto

Jäsenhankintavastaava

manu.alarto@gmail.com

 

 

040 724 2500

 

 

 

 

 

 

 

Pankki:

Forssan Seudun Insinöörit ry FI13 4327 2020 0269 30 (ITELFIHH)   
Viitenumero: 1999 (kaikille maksuille)

 

 

 

 

Ota yhteyttä hallitukseen


PDF-tiedostoRekisteriseloste.pdf (524 kB)
Henkilötietolain 10 § mukainen rekisteriseloste FSI ry:n jäsenrekisteristä